Vzhůru na palubu

-letní tábor-
BP_big

Plav se společně s piráty vstříc dobrodružstvím a nečekaným zážitkům při hledání bájného pokladu.

Termín: 15. – 22. 7. 2018

Místo: Budišov nad Budišovkou

Ubytování: pevná budova

Věk: 6 – 11 let

Cena: 2 800 Kč

Hlavní vedoucí: Kateřina Hrnčířová- Skipy (SegecovaK@seznam.cz, 604 808 028)

-galerie-

MRKNĚTE NA FOTKY Z LOŇSKA

LT Vzhůru na palubu je další ročník našich tradičních táborů pro děti ve věku 6 – 11 let. Jsme hrdí na to, že se naše tábory stále těší oblibě dětí i jejich rodičů a máme velmi pozitivní ohlasy.

O děti je na táboře postaráno ve všech směrech. Tým vedoucích se skládá z 11 lidí – hlavní vedoucí, zdravotník, hospodář, 5 oddílových vedoucích, kuchařka a 2 pomocníci v kuchyni. Všechny vedoucí pečlivě vybíráme. Jsou to lidé, kteří se celoročně podílí na chodu oddílu nebo dlouholetí externisté. Všichni vedoucí jsou způsobilí práce s dětmi, mají zkušenosti a postupně si procházejí patřičnými kurzy. Jsou mezi námi také studenti či již vystudovaní psychologové a pedagogové.

Se zkušenostmi, které s pořádáním táborů máme, si dovolujeme tvrdit, že tábor je velmi pečlivě připraven. Důraz klademe především na pozitivní přístup a bezpečnost. Umíme připravit opravdu poutavý program a také umíme zvládat krizové situace, které mohou nastat.

Tábor proběhne v zázemí táborové základny Budišov nad Budišovkou. Venku je základna vybavená travnatým hřištěm a ohništěm. Uvnitř jsou pokoje, jídelna a velký sál vhodný pro programy za deštivých dnů. Samozřejmostí je pak sociální zařízení (2 sprchy a 4 záchody).

V ceně tábora je zahrnuto vše – ubytování, strava, doprava vlastním autobusem tam i zpět (cesta je z Frenštátu p. R.) a programový materiál. Jsou to pro vás tedy konečné náklady.

Pokud se chcete dozvědět něco více, neváhejte kontaktovat hlavní vedoucí Katku Hrnčířovou. Před táborem vám také budou zaslány veškeré informace.

INFORMACE K PŘIHLÁŠENÍ

Pro rezervaci místa kontaktuje hlavní vedoucí, která Vám zašle informace k platbě. Místo doporučujeme zarezervovat co nejdříve, protože bývá často brzy plno. Pokud zde ještě není informace o naplnění tábora, máme ještě místo 🙂

Přihlášení a zaplacení je možné do 15. 6. 2018!

BUDE SE HODIT

Přihlášku si stáhněte zde. Přihláška musí být odevzdána vč. lékařského potvrzení do 15. 6. 2018.

Prohlášení o bezinfekčnosti si stáhněte zde. Toto prohlášení odevzdáváte při nástupu dítěte na tábor společně s kartičkou zdravotní pojišťovny.

-co vás zajímá?-

Ptejte se