Úsměv a mávat

-letní tábor-
tucnaci-z-madagaskaru

Černá, bílá, černá, bílá..?

Termín: 23. – 27. 8. 2021

Místo: chata v blízkosti Frenštátu

Ubytování: bez ubytování

Věk: 6 – 11 let

Cena: bude upřesněna

Hlavní vedoucí: Kája Mikesková – Karlos (770 139 742, mikeskova@astrafren.cz)

- galerie -

MRKNĚTE NA FOTKY Z LOŇSKA

PLT Úsměv a mávat je již 4. ročník námi pořádaných příměstských táborů, které jsme zahájili z důvodu velkého zájmu účastníků. Jsme hrdí na to, že se naše tábory stále těší oblibě dětí i jejich rodičů a máme velmi pozitivní ohlasy.

O děti je na táboře postaráno ve všech směrech. Tým vedoucích se skládá ze 6 lidí – hlavní vedoucí, 4 oddíloví vedoucí a kuchař/ka. Všechny vedoucí pečlivě vybíráme. Jsou to lidé, kteří se celoročně podílí na chodu oddílu nebo dlouholetí externisté. Všichni vedoucí jsou způsobilí práce s dětmi, mají zkušenosti a postupně si procházejí patřičnými kurzy. Jsou mezi námi také studenti či již vystudovaní psychologové a pedagogové.

Se zkušenostmi, které s pořádáním táborů máme, si dovolujeme tvrdit, že tábor je velmi pečlivě připraven. Důraz klademe především na pozitivní přístup a bezpečnost. Umíme připravit opravdu poutavý program a také umíme zvládat krizové situace, které mohou nastat.

Vzhledem k tomu, že věříme, že i příměstský tábor může proběhnout celý v přírodě, pořádáme jej na chatě v blízkosti Frenštátu. Každý den se ve Frenštátě sejdeme, dojdeme na chatu, strávíme zde celý den a poté si rodič děti vyzvedne opět ve Frenštátě. Bližší informace o místě pro vás připravujeme.

V ceně tábora je zahrnuto vše – chata, strava a programový materiál. Jsou to pro vás tedy konečné náklady. Na vás je jen kapesné na výlety, o kterých budete vědět dopředu

Pokud se chcete dozvědět něco více, neváhejte kontaktovat hlavní vedoucí Káju Mikeskovou. Před táborem přijdou přihlášeným účastníkům všechny informace e-mailem. V případě potřeby není problém zavolat nebo si domluvit osobní schůzku.

INFORMACE K PŘIHLÁŠENÍ

Na tábor je nutné se elektronicky přihlásit přes webové stránky http://www.astrafren.cz/letni-tabory-2021-letni-tabory-2021/883-usmev-a-mavat a řídit se dalšími pokyny. Doporučujeme s přihlášením neotálet, často se tábory naplní brzy během pár hodin.

Přihlášení na tábory startuje 1. února ve 20:00

Přihlášení a zaplacení kompletní částky je možné do 31. 5. 2021!

-co vás zajímá?-

Ptejte se