Tamriel

-letní tábor-
Fantasy_World

Ve světě Tamriel se obyčejné stává neobyčejným. Roztáhni křídla a leť!

Termín: 2. – 12. 7. 2022

Místo: Pevnost ve Vrších

Ubytování: pevná budova (spaní na palandách nebo matracích)

Věk: 6 – 11 let

Cena: 4 500 Kč

Hlavní vedoucí: Jan Hilšer – Jeník (736 480 464, hilser@astrafren.cz)

- galerie -

MRKNĚTE NA FOTKY Z LOŇSKA

LT Tamriel je další ročník našich tradičních táborů pro děti ve věku 6 – 11 let. Jsme hrdí na to, že se naše tábory stále těší oblibě dětí i jejich rodičů a máme velmi pozitivní ohlasy.

O děti je na táboře postaráno ve všech směrech. Tým vedoucích se skládá z 13 lidí – hlavní vedoucí, zdravotník, hospodář, 7 oddílových vedoucích, kuchařka a 2 pomocníci v kuchyni. Všechny vedoucí pečlivě vybíráme. Jsou to lidé, kteří se celoročně podílí na chodu oddílu nebo dlouholetí externisté. Všichni vedoucí jsou způsobilí práce s dětmi, mají zkušenosti a postupně si procházejí patřičnými kurzy. Jsou mezi námi také studenti či již vystudovaní psychologové a pedagogové.

Se zkušenostmi, které s pořádáním táborů máme, si dovolujeme tvrdit, že tábor je velmi pečlivě připraven. Důraz klademe především na pozitivní přístup a bezpečnost. Umíme připravit opravdu poutavý program a také umíme zvládat krizové situace, které mohou nastat.

Tábor probíhá v krásném přírodním prostředí v obci Vrchy. Jsme ubytovaní na základně, která má tři pokoje vybavené palandami, 1 pokoj vybavený matracemi, kuchyň, jídelnu, umývárnu a WC. V půdních prostorech je velká tělocvična. Ihned před chatou je velká louka, na kterou navazují lesy.

Tábor lze popsat jedním slovem – zážitek. Dětem i sobě dokazujeme, že jde nejen “přežít” bez mobilů a počítačů, ale také si to dosyta užít. Na programu je propracovaný příběh, nespočet různorodých her i chvíle volné zábavy. Tábor vede účastníky k samostatnosti, zodpovědnosti a spolupráci v kolektivu dětí. Hodně pracujeme s kreativitou a fantazií účastníků.

V ceně tábora je zahrnuto vše – ubytování, strava, doprava vlastním autobusem tam i zpět (cesta je z Frenštátu p. R.) a programový materiál. Jsou to pro vás tedy konečné náklady.

Pokud se chcete dozvědět něco více, neváhejte kontaktovat hlavního vedoucího Jeníka Hilšera. V červnu přijdou přihlášeným účastníkům všechny informace e-mailem. V případě potřeby není problém zavolat nebo si domluvit osobní schůzku.

INFORMACE K PŘIHLÁŠENÍ

Na tábor je nutné se elektronicky přihlásit přes webové stránky http://www.astrafren.cz/letni-tabory-2022-v-priprave-letni-tabory-2022/1014-tamriel a řídit se dalšími pokyny. Doporučujeme s přihlášením neotálet, často se tábory naplní brzy během pár minut.

Přihlášení na pobytové tábory startuje 1. února ve 20:00

Přihlášení a zaplacení kompletní částky je možné do 15. 5. 2022! Pro rezervaci místa je potřeba zaplatit rezervační poplatek 500 Kč do 14 dnů od přihlášení.

-co vás zajímá?-

Ptejte se