Římani!!!

-letní tábor-
JakToVsechnoZacalo (208)

Římané zvedají své zbraně,

tak, Galové, hrrr na ně!

Termín: 2. – 12. 7. 2020

Místo: Semetín

Ubytování: pevná budova

Věk: 6 – 11 let

Cena: 4 200 Kč

Hlavní vedoucí: Jan Hilšer – Jeník (736 480 464, hilser@astrafren.cz)

- galerie -

MRKNĚTE NA FOTKY Z LOŇSKA

LT Římani!!! je další ročník našich tradičních táborů pro děti ve věku 6 – 11 let. Jsme hrdí na to, že se naše tábory stále těší oblibě dětí i jejich rodičů a máme velmi pozitivní ohlasy.

O děti je na táboře postaráno ve všech směrech. Tým vedoucích se skládá z 13 lidí – hlavní vedoucí, zdravotník, hospodář, 6 oddílových vedoucích, 1 osobní asistent, kuchařka a 2 pomocníci v kuchyni. Všechny vedoucí pečlivě vybíráme. Jsou to lidé, kteří se celoročně podílí na chodu oddílu nebo dlouholetí externisté. Všichni vedoucí jsou způsobilí práce s dětmi, mají zkušenosti a postupně si procházejí patřičnými kurzy. Jsou mezi námi také studenti či již vystudovaní psychologové a pedagogové.

Se zkušenostmi, které s pořádáním táborů máme, si dovolujeme tvrdit, že tábor je velmi pečlivě připraven. Důraz klademe především na pozitivní přístup a bezpečnost. Umíme připravit opravdu poutavý program a také umíme zvládat krizové situace, které mohou nastat.

Tábor probíhá v krásném přírodním prostředí na samém konci obce Semetín. Jsme ubytovaní ve zrekonstruované hájence, kde jsou 4 velké pokoje, herna, jídelna, kuchyň a samozřejmě sociální zařízení. Ihned před chatou je velká louka s ohništěm, na kterou navazují lesy. Jezdíme zde už řadu let a místo je to opravdu ideální.

V ceně tábora je zahrnuto vše – ubytování, strava, doprava vlastním autobusem tam i zpět (cesta je z Frenštátu p. R.) a programový materiál. Jsou to pro vás tedy konečné náklady.

Pokud se chcete dozvědět něco více, neváhejte kontaktovat hlavního vedoucího Jeníka Hilšera. V červnu před táborem se uskuteční informační schůzka pro rodiče, kde se dozvíte všechny informace a budete se moci seznámit s táborovým týmem.

INFORMACE K PŘIHLÁŠENÍ

Na tábor je nutné se elektronicky přihlásit přes webové stránky http://www.astrafren.cz/l-oto-2020-letn-t-bory-2020/691-rimani a řídit se dalšími pokyny. Doporučujeme s přihlášením neotálet, často se tábory naplní brzy.

Přihlášení na tábory startuje 1. února.

Přihlášení a zaplacení kompletní částky je možné do 31. 5. 2020!

-co vás zajímá?-

Ptejte se