Pevnost

-letní tábor-
0

Vyřeš záhady a staň se alchymistou.

Termín: 28.  7. – 7. 8. 2021

Místo: Pevnost ve Vrších

Ubytování: pevná budova

Věk: 6 – 11 let

Cena: 4 200 Kč

Hlavní vedoucí: Jan Hilšer – Jeník (736 480 464, hilser@astrafren.cz)

- galerie -

MRKNĚTE NA FOTKY Z LOŇSKA

LT Pevnost je další ročník našich tradičních táborů pro děti ve věku 6 – 11 let. Jsme hrdí na to, že se naše tábory stále těší oblibě dětí i jejich rodičů a máme velmi pozitivní ohlasy.

O děti je na táboře postaráno ve všech směrech. Tým vedoucích se skládá z 13 lidí – hlavní vedoucí, zdravotník, hospodář, 7 oddílových vedoucích, kuchařka a 2 pomocníci v kuchyni. Všechny vedoucí pečlivě vybíráme. Jsou to lidé, kteří se celoročně podílí na chodu oddílu nebo dlouholetí externisté. Všichni vedoucí jsou způsobilí práce s dětmi, mají zkušenosti a postupně si procházejí patřičnými kurzy. Jsou mezi námi také studenti či již vystudovaní psychologové a pedagogové.

Se zkušenostmi, které s pořádáním táborů máme, si dovolujeme tvrdit, že tábor je velmi pečlivě připraven. Důraz klademe především na pozitivní přístup a bezpečnost. Umíme připravit opravdu poutavý program a také umíme zvládat krizové situace, které mohou nastat.

Tábor probíhá v krásném přírodním prostředí v obci Vrchy. Jsme ubytovaní na základně, která má tři pokoje vybavené palandami, kuchyň, jídelnu, umývárnu a WC. V půdních prostorech je velká tělocvična. Ihned před chatou je velká louka, na kterou navazují lesy.

V ceně tábora je zahrnuto vše – ubytování, strava, doprava vlastním autobusem tam i zpět (cesta je z Frenštátu p. R.) a programový materiál. Jsou to pro vás tedy konečné náklady.

Pokud se chcete dozvědět něco více, neváhejte kontaktovat hlavního vedoucího Jeníka Hilšera. V červnu přijdou přihlášeným účastníkům všechny informace e-mailem. V případě potřeby není problém zavolat nebo si domluvit osobní schůzku.

INFORMACE K PŘIHLÁŠENÍ

Na tábor je nutné se elektronicky přihlásit přes webové stránky http://www.astrafren.cz/letni-tabory-2021-letni-tabory-2021/889-pevnost/ a řídit se dalšími pokyny. Doporučujeme s přihlášením neotálet, často se tábory naplní brzy během pár hodin.

Přihlášení na tábory startuje 1. února ve 20:00

Přihlášení a zaplacení kompletní částky je možné do 31. 5. 2021!

-co vás zajímá?-

Ptejte se