Morsmordre

-letní tábor-

Kouzelnický svět se mění, zlo povstává. Bojujme! Vyhrajme!

Termín: 30. 7. – 13. 8. 2022

Místo: TZ Olšany u Šumperka

Ubytování: stany s dřevěnou podsadou

Věk: 11 – 16 let

Cena: 4 700 Kč

Hlavní vedoucí: Karolína Mikesková – Karlos (mikeskova@astrafren.cz, 770 139 742)

- galerie -

MRKNĚTE NA FOTKY Z LOŇSKA

LT Morsmordre je další ročník našich tradičních táborů pro mládež ve věku 11 – 16 let. Jsme hrdí na to, že se naše tábory stále těší oblibě dětí i jejich rodičů a máme velmi pozitivní ohlasy.

O děti je na táboře postaráno ve všech směrech. Tým vedoucích se skládá ze 13 zkušených dobrovolníků – hlavní vedoucí, zdravotník, hospodář, 8 oddílových vedoucích, kuchařka a pomocník v kuchyni. Všechny vedoucí pečlivě vybíráme. Jsou to lidé, kteří se celoročně podílí na chodu oddílu nebo dlouholetí externisté. Všichni vedoucí jsou způsobilí práce s dětmi, mají zkušenosti a postupně si procházejí patřičnými kurzy. Jsou mezi námi také studenti či již vystudovaní psychologové a pedagogové.

Se zkušenostmi, které s pořádáním táborů máme, si dovolujeme tvrdit, že tábor je velmi pečlivě připraven. Důraz klademe především na pozitivní přístup a bezpečnost. Umíme připravit opravdu poutavý program a také umíme zvládat krizové situace, které mohou nastat.

Vzhledem k věkové kategorii dětí jedeme na tábor stanový. Základna se nachází v lesích u Olšan u Šumperka. Je rozprostřena na louce obklopené lesy. Táborová základna je opatřena stany s dřevěnou podsadou. Stan obsahuje dvě lůžka s  matracemi. Dalším vybavením základny je dřevěná polootevřená kuchyň, hangár, tee-pee a polní sprcha. Na základně jsou suché záchody, oddělené pro ženy, muže a izolace.

Tento tábor je vždy zážitek na celý život. Dětem i sobě dokazujeme, že jde nejen “přežít” bez mobilů a počítačů, ale také si to dosyta užít. Velkou práci si dáváme s programem, který je vytvořen speciálně pro táborové účastníky. Skládá se hlavně z her, které mají především zážitkový, ale také výukový charakter. Zábavnou formou vedeme děti k samostatnosti, zodpovědnosti a spolupráci. Zaměřujeme se na práci v týmu a občas zahrnujeme i aktivity se sebereflexní tématikou. Je pro nás důležitá tvořivost, kreativita a fantazie.

V ceně tábora je zahrnuto vše – ubytování, strava, doprava vlastním autobusem tam i zpět (cesta je z Frenštátu p. R.) a programový materiál. Jsou to pro vás tedy konečné náklady.

Pokud se chcete dozvědět něco více, neváhejte kontaktovat hlavní vedoucí Káju Mikeskovou. V červnu před táborem přijde přihlášeným účastníkům e-mail s kompletními informacemi. V případě potřeby je také možnost domluvit si osobní schůzku.

INFORMACE K PŘIHLÁŠENÍ

Na tábor je nutné se elektronicky přihlásit přes webové stránky http://www.astrafren.cz/tabory-2022-letni-tabory-2022/1018-morsmordre a řídit se dalšími pokyny. Doporučujeme s přihlášením neotálet, často se tábory naplní brzy během několika minut.

Přihlášení na pobytové tábory startuje 1. února ve 20:00

Přihlášení a zaplacení kompletní částky je možné do 15. 5. 2022! Pro rezervaci místa je potřeba zaplatit rezervační poplatek 500 Kč do 14 dnů od přihlášení.

-co vás zajímá?-

Ptejte se