Podzimky s Klubáky

Načítám Akce
Vyhledat Akce

Navigace pro zobrazení akce

Akce for 26. 10. 2019

Navigace pro dny

Celý den

Podzimky s Klubáky

26. října - 30. října
Myslivecká chata Lichnov Česká republika
900 Kč

Je škoda strávit podzimní prázdniny na zadku u televize. Duha Klubáci tě zvou na podzimky do přírody. Čeká tě nejen zábava a kamarádi, ale také skvělé jídlo a parádní program. Tak neváhej, protože tam prostě chceš být! Bližší informace pošleme přihlášeným účastníkům mailem. Přihlašování zde: http://www.astrafren.cz/program-akci/618-podzimky-s-klubaky Chcete dostávat informace o našich akcí e-mailem? Napište na info@duhaklubaci.cz […]

Zobrazit více »

Víkendovka

22. listopadu - 24. listopadu
ASTRA, centrum volného času, Martinská čtvrť 1159
Frenštát p. R., CZECH REPUBLIC 74401 Česká republika

Pobytová víkendovka u nás v Astře. Kompletní informace zde najdete nejpozději 2 týdny před akcí. Chcete dostávat informace o našich akcí e-mailem? Napiště na info@duhaklubaci.cz a my si vás přidáme do databáze.

Zobrazit více »

Potáborový sraz LT Druhá šance na Zemi

29. listopadu - 1. prosince
Turistická základna Návsí u Jablunkova Návsí u Jablunkova, Moravskoslezský Česká republika
650 Kč

Zveme všechny účastníky letního tábora Druhá šance na Zemi na společný víkend. Zavzpomínáme na krásně prožité léto, ale neobejde se to bez vzrušení, napětí a akce. Musíš tam být, protože Země nepočká!!! Bližší informace zašleme přihlášeným účastníkům na mail. Přihlašování zde: http://www.astrafren.cz/program-akci/627-potaborovy-sraz-lt-druha-sance-na-zemi Chcete dostávat informace o našich akcí e-mailem? Napiště na info@duhaklubaci.cz a my si vás […]

Zobrazit více »

Únorová přespávačka

7. 2. 2020 - 8. 2. 2020
ASTRA, centrum volného času, Martinská čtvrť 1159
Frenštát p. R., CZECH REPUBLIC 74401 Česká republika

Přespání na 1 noc u nás v Astře s programem, který nikoho nenudí. Kompletní informace zde najdete nejpozději 2 týdny před akcí. Chcete dostávat informace o našich akcí e-mailem? Napiště na info@duhaklubaci.cz a my si vás přidáme do databáze.

Zobrazit více »

Jarní tábor s Klubáky

1. 3. 2020 - 6. 3. 2020
TZ Jasení-Jablunkov

Tradiční výjezdové jarní prázdniny pro všechny, kteří nechtějí sedět doma. Kompletní informace zde najdete nejpozději 2 týdny před akcí. Chcete dostávat informace o našich akcí e-mailem? Napiště na info@duhaklubaci.cz a my si vás přidáme do databáze.

Zobrazit více »

Víkendovka

24. 4. 2020 - 26. 4. 2020

Výjezdová víkendovka. Kompletní informace zde najdete nejpozději 2 týdny před akcí. Chcete dostávat informace o našich akcí e-mailem? Napiště na info@duhaklubaci.cz a my si vás přidáme do databáze.

Zobrazit více »
+ Export Events