El Ita

-letní tábor-

El Ita opět po roce pořádá největší sněm elitních zločinců. Schází se zde pouze nejlepší z nejhorších. Patříš do El Ity i ty?

Termín: 1. – 14. 8. 2020

Místo: TZ Štěrkovna, Litultovice – Pilný mlýn

Ubytování: stany s dřevěnou podsadou

Věk: 11 – 16 let

Cena: 3 950 Kč

Hlavní vedoucí: Karolína Mikesková – Karlos (mikeskova@astrafren.cz, 770 139 742)

- galerie -

MRKNĚTE NA FOTKY Z LOŇSKA

LT El Ita je další ročník našich tradičních táborů pro mládež ve věku 11 – 16 let. Jsme hrdí na to, že se naše tábory stále těší oblibě dětí i jejich rodičů a máme velmi pozitivní ohlasy.

O děti je na táboře postaráno ve všech směrech. Tým vedoucích se skládá z 11 zkušených dobrovolníků – hlavní vedoucí, zdravotník, hospodář, 6 oddílových vedoucích, 2 kuchaři. Všechny vedoucí pečlivě vybíráme. Jsou to lidé, kteří se celoročně podílí na chodu oddílu nebo dlouholetí externisté. Všichni vedoucí jsou způsobilí práce s dětmi, mají zkušenosti a postupně si procházejí patřičnými kurzy. Jsou mezi námi také studenti či již vystudovaní psychologové a pedagogové.

Se zkušenostmi, které s pořádáním táborů máme, si dovolujeme tvrdit, že tábor je velmi pečlivě připraven. Důraz klademe především na pozitivní přístup a bezpečnost. Umíme připravit opravdu poutavý program a také umíme zvládat krizové situace, které mohou nastat.

Vzhledem k věkové kategorii dětí jedeme na tábor stanový. Základna se nachází na okraji vesničky Litultovice. Je rozprostřena na louce obklopené lesy. Táborová základna je opatřena 25 stany s dřevěnou podsadou. Stan obsahuje dvě lůžka s  matracemi a poličku. Dalším vybavením základny je zaplachtovaná kuchyň, 2 hangáry, tee-pee a polní sprcha. Na základně jsou suché záchody, oddělené pro ženy, muže a izolace.

Tento tábor je vždy zážitek na celý život. Dětem i sobě dokazujeme, že jde nejen “přežít” bez mobilů a počítačů, ale také si to dosyta užít. Velkou práci si dáváme s programem, který je vytvořen speciálně pro táborové účastníky. Skládá se hlavně z her, které mají především zážitkový, ale také výukový charakter. Zábavnou formou vedeme děti k samostatnosti, zodpovědnosti a spolupráci. Zaměřujeme se na práci v týmu a občas zahrnujeme i aktivity se sebereflexní tématikou. Je pro nás důležitá tvořivost, kreativita a fantazie.

V ceně tábora je zahrnuto vše – ubytování, strava, doprava vlastním autobusem tam i zpět (cesta je z Frenštátu p. R.) a programový materiál. Jsou to pro vás tedy konečné náklady.

Pokud se chcete dozvědět něco více, neváhejte kontaktovat hlavní vedoucí Káju Mikeskovou. V červnu před táborem se uskuteční informační schůzka pro rodiče, kde se dozvíte všechny informace a budete se moci seznámit s táborovým týmem.

INFORMACE K PŘIHLÁŠENÍ

Na tábor je nutné se elektronicky přihlásit přes webové stránky http://www.astrafren.cz/l-oto-2020-letn-t-bory-2020/695-el-ita a řídit se dalšími pokyny. Doporučujeme s přihlášením neotálet, často se tábory naplní brzy.

Přihlášení na tábory startuje 1. února.

Přihlášení a zaplacení kompletní částky je možné do 31. 5. 2020!

-co vás zajímá?-

Ptejte se