Jarní tábor: Zathura dohrána, Země v bezpečí

Jarní tábor: Zathura dohrána, Země v bezpečí

Proběhl jarní tábor Zathura, nejdelší a největší výjezdová akce v klubáckém školním roce.

Zima byla třeskutá, vítr foukal a někde kolem něco smrdělo (😊 ), nicméně zahřáli jsme se spoustou zábavy.

Poté co nám rodiče (nebojte, ti táboroví) přerušili skvělou párty a přinutili nás uklízet, jsme našli podivnou a zaprášenou hru, která se jmenovala Zathura. Zmáčkli jsme čudlík a ocitli se ve vesmíru. Cože?

Opravdu: přenesli jsme se do vesmíru a postupně jsme zjistili, že návrat zpátky na Zem není možný, pokud nedohrajeme hru.

Rozdělili jsme se na kosmonauty a astronauty, abychom mohli nástrahy hry plnit v menších skupinkách a postup byl rychlejší. Ve hře jsme toho zažili mnoho. Třeba jsme museli ukořistit poklad příšerek, prozkoumávat naši loď a přilehlé planety, zachránit astronauta, opravit naši loď, seznámit se s mimozemšťany. A hlavně, hlavně na nás stále útočila nepřátelská rasa Zorgonů. Ti nám dokonce hru ukradli a znemožnili nám návrat na Zem. Naštěstí jsme ji získali zpátky.

Na konci nám Zorgoni ukradli kartičku, pomocí které jsme měli hru dohrát, aby se oni dostali na Zemi a ovládli ji. Ano, údiv ve vašich očích je jasný. Jen díky nám teď můžete žít na Zemi, protože jsme ji zachránili. Díky přijímáme 😊

Po návratu ze hry jsme zjistili, že čas se vůbec neposunul a stejně jsme museli uklidit. Pak už jsme se mohli vydat zpět domů.

Děkujeme vše účastníkům i vedoucím za krásný tábor, který spojil „ty mladší“ a „ty starší“. Všichni jsme z jednoho „táborového“ těsta.

Na fotky se podívejte tady: https://eu.zonerama.com/DuhaKlubaci/Album/9517057