Drak vypuštěn a Tamriel je svobodný

Drak vypuštěn a Tamriel je svobodný

A tak se stalo, že se na každoročním sněmu Tamrielu sešly rasy skřítků, víl, elfů a hobitů, dlouze rokovaly, až uviděly podivné záblesky. Našlo se velké vejce! Když odvážní tamrielané zjistili, že je to vejce dračí, začali zjišťovat všechny možné informace. Zjistili, že v historii Tamrielu měla každá bytost svého draka, draci jim sloužili a pomáhali v běžném životě. Až do chvíle, kdy rasa lidí chtěla od draků více a více. Draci přestali prospívat a postupně vymírali. V Tamrielu zuřila krutá válka o poslední draky až draky i boje smyl čas.

Po několika stoletích se ale dračí vejce znovu objevilo, ale pořád se nechtělo vylíhnout. Tamrielané museli zjistit, že ze světa společně s draky zmizela i magie. Spojením 4 talismanů magii obnovili a malý dráček se vylíhnul. O tom všem se ale bohužel dozvěděli lidé.

Historie se začala opakovat a lidé opět útočili a plenili. Chtěli draka pro sebe za každou cenu. Poslední krutá bitva skončila remízou. Na prvním společném mírovém zasedání se dlouze debatovalo o budoucnosti Tamrielu. Všechny rasy nakonec svolily k míru. Drakovi byla dána svoboda, byl mu nasazen talisman magie a tak může svobodu a magii střežit dodnes.

A komže je to vlastně řeč?

No přeci o letním táboře Tamriel a jeho dohromady 52 tábornicích. Tábor proběhl v krásném prostředí obce Vrchy u Fulneku na základně Pevnost v termínu 2. – 12. 7. 2022. Byl určen pro táborníky od 6 do 11 let.

 

Můžete se podívat hned na 2 alba fotek:

KOMPLET: https://eu.zonerama.com/DuhaKlubaci/Album/8666445

SKUPINOVKY: https://eu.zonerama.com/DuhaKlubaci/Album/8660657