Potáborový sraz LT Sedm

Potáborový sraz LT Sedm

Úžasný tábor byl zakončen úžasným potáborovým srazem.

12. listopadu se po několika měsících odloučení opět sešli bývalí pekelníci. Tentokrát se však sešli již v ráji. Všichni zahaleni v bílém rouchu se vydali na krásný společný víkend, kde nešlo pouze o to, povyprávět si historky z nebe a pořešit každodenní andělské trable, čekala nás totiž velká sláva… a to příjezd sv. Martina.

Přípravy na jeho příjezd probíhali ve velkém stylu… Obláčky, světla, ozdobený trůn… Všichni se zahalili do svých slavnostních kostýmů a Martin byl tady, i se svým koněm. Po výborné hostině nás čekali svatomartinské hrátky, kdy i sám Martin byl účastníkem sázek o to, kdo bude nejlepším bojovníkem v různých disciplínách. A všichni samozřejmě víme, kdo vyhrál soutěž o nejlepší svatomartinskou kachnu… No přece naše Lenka <3

Mrkni na fotky z toho veselí na odkazu níže

Ale i veselí musí jednou skončit. Po vydatném večeru a večerní párty u starověkých songů, jsme se rozloučili společným zpěvem naší pekelné hymny, vše jsme uklidili, sbalili a rozloučili jsem se, jak s andílky v ráji, tak i s peklem, které jsme v létě nechali daleko za sebou.

Jsem však připraveno se vidět znovu… Ptáš se kdy? No přece v létě 2022 na dalším letním táboře
Sleduj naše stránky, ať ti další legendární rok neunikne.