A jaké jste měli léto vy?

A jaké jste měli léto vy?

Letošní tábory byly prostě parádní.

Léto jsme začali táborem pro starší (11 – 16 let) – Sedm. Bylo nás 50 a 50 už se nás nevrátilo, alespoň tedy příběhově. Na začátku jsme se dozvěděli, že jsme umřeli. Aby toho nebylo málo, museli jsme prožít a očistit se od 7 smrtelných hříchů. Cesta to nebyla jednoduchá, ale ve finále se nám podařilo se od všech hříchů očistit a dokázat to jednotlivým démonům. Svůj největší hřích jsme poté spálili v ohni a z očistce jsme zamířili přímo do ráje.

Na táboře nechyběla sranda, kamarádi, bojovky, přepady, služby, horko i déšť, chvíle přemýšlení, výsadek ani běhání do posledního dechu 🙂

Díky všem účastníkům i organizátorům. Byla to jízda!

Fotky k prohlédnutí tady:

https://www.zonerama.com/DuhaKlubaci/Album/7458789

 

Na přelomu července a srpna jsme pokračovali táborem pro mladší (6 – 11 let) – Pevnost. Dohromady 52 alchymistů se sešlo v Pevnosti – škole alchymie, vedené Nicolasem Flamelem. Postupně jsme se naučili 10 předmětů, které se nám později určitě hodily. Podařilo se nám postavit a oživit obrovského homunkula – Golema. Tady nám ale štěstí nepřálo, protože Golem měl jiného pána a odešel za ním do lesů jako nejsilnější zbraň proti všemu dobrému. Vše vyvrcholilo bitvou dobra proti zlu. Zlo bylo vedeno tajemným Netvorem ze skal, který byl v přestrojení jeden z učitelů v Pevnosti. Naštěstí vše dobře dopadlo a alchymistická nauka může být předávána dál.

Tábor jsme si moc užili, naučili jsme se spolupracovat a domlouvat se, prožili jsme chvíle zábavy i napětí a v pořádku se vrátili domů.

Na fotky se podívejte tady:

KOMPLET: https://www.zonerama.com/DuhaKlubaci/Album/7540474

SKUPINOVKY: https://www.zonerama.com/DuhaKlubaci/Album/7540620

 

Náš třetí tábor je příměšťák Úsměv a mávat, který právě probíhá, takže na report si ještě počkejme 🙂