LT El Ita

LT El Ita

Tábor El Ita nezačal úplně slibně. El Ita, největší organizace spojující zločince po celém světě, pořádala 28. sněm elitních zločinců, na který jsme šli s naivitou výhry v kapse. Bohužel opak byl pravdou. Na sněmu jsem jako mafiáni pohořeli a odešli s posměchem v zádech. A řekli jsme si, že to tam nenecháme a že na dalším sněmu všem ukážeme, zač je toho mafián.

Celý rok jsme se snažili zdokonalovat ve svých zločineckých taktikách. Vykrádali jsem, co se dalo. Galerie, zlatnictví, klenotnictví, dokonce jsme se infiltrovali mezi policisty, kterým jsme ukradli nejsilnější zbraň na světě. Nebylo to však zadarmo, potýkali jsme se se spravedlností zákona, bojovali proti ozbrojeným silám policistů a skrývali jsme své identity i lupy.

Pořád nám to však bylo málo, rozhodli jsem se spáchat největší zločin světa a to okrást našeho hlavního Bosse, šéfa všech zločinců.
Povedlo se nám to a stali jsme se výherci 29. sněmu El Ity.

A však… Náš Boss nám vrazil kudlu do zad, spojil se s policisty a vlákal nás do pasti. Teď ležíme čistě v jeho rukách, v nápravném zařízení s největší ostrahou. Ale jsme si jisti, že naše příběhy tímto nekončí… Co se bude dít dál je čistě na nás!

39 dětí bojovalo za své rodiny po boku 12 vedoucích. Strávili jsme spolu úžasných 14 dní (1. – 14. 8. 2020). Podívejte se, jak se nám vedlo.