Aktuální klubácká situace

Aktuální klubácká situace

Vážení přátelé,
Přináším několik informací k současnému stavu. Všichni bychom si přáli mít více informací, ale ty ještě neexistují. Situace se vyvíjí každý den. Nicméně takto to vidíme teď:

1) Akce – jsou plánovány 2 víkendovky (24. – 26. 4. a Už jsem velký mámo 1. – 3. 5.). Tyto bohužel s největší pravděpodobností rušíme. Může se stát cokoliv, tedy to necháváme ještě otevřené. Věříme tomu, že když se situace uklidní tak brzy a bude to bezpečné, jsme schopni narychlo akce nachystat a vy jste schopni se narychlo přihlásit. Že jo? 🙂

2) Kroužek – jakmile se otevřou školy (dle posledních informací nejdříve v půlce května), jsme tady i s kroužkem. Ukončení ještě není stanoveno. Pracujeme se scénářem, že bychom pokračovali do konce června.

3) Letní tábory – zatím to vypadá, že nejsou ohroženy. Prázdniny by měly zůstat zachovány. I když máte možná strach, neodhlašujte prosím své děti. Tábory jsou pro nás opravdu srdcová záležitost a my uděláme vše pro to, aby proběhly. Samozřejmě ale pojedeme jen ve chvíli, kdy to bude pro všechny bezpečné.

S důležitými novinkami se určitě ozvu.
Přeji pevné zdraví!

Za Klubáky
Jeník